Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

XVII ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA FLAGI RP

Kryta pływalnia

XVII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP

W ubiegły wtorek 30 kwietnia na brzeskiej pływalni BOSiR odbyły się już po raz 17-ty Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP.  Organizatorem zawodów był BOSiR Brzesko.

Zawody swoim patronatem objął burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. Nasze zawody były jedną z imprez towarzyszących w ramach obchodów uroczystości majowych, których organizatorem jest Gmina Brzesko oraz partnerzy wydarzenia. Wszystkie nasze inicjatywy, zawody sportowe organizujemy z myślą  o najmłodszych sportowcach. Tym razem również zdecydowana większość zawodników to dzieci ze szkół podstawowych. Do startu w XVII zawodach pływackich z okazji Dnia Flagi przystąpiło 61 zawodników, a najmłodszymi pływakami okazali się Nikola Szczygiełek oraz Artur Wróbel, dla których mieliśmy przygotowane piękne statuetki.

Zawody rozgrywane były w trzech stylach pływackich: dowolnym, klasycznym i grzbietowym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodników. Zawody były niezwykle emocjonujące pod względem sportowej rywalizacji, której dostarczyli nam przyszli mistrzowie Polski, Europy, świata lub mistrzowie olimpijscy. Emocje było widać na twarzach zawodników, kibiców oraz rodziców młodych sportowców, którzy przybyli na pływalnię i dzielnie wspierali swoje pociechy.

Uroczystego otwarcia zawodów w imieniu burmistrza oraz dyrektora BOSIR dokonał kierownik pływalni Paweł Strojny. Sędzią zawodów był Marcin Kacer. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, zwycięzcom GRATULUJEMY. Wszystkim życzymy osiągania coraz lepszych wyników.

Partnerami zawodów byli:
Gmina Brzesko

Sklep CUKIERECZEK

Sekcja Pływacka BOSIR TEAM Brzesko

FIKANDER niepubliczne przedszkole artystyczno – językowe

GALERIA pod linkiem:

https://www.facebook.com/media/set?vanity=bosirbrzesko&set=a.987929230001288

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR