Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA 2023/2024

Kręgielnia

 
BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA 2023/2024 –  BOSiR

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kręglarstwa do udziału w XIII edycji Brzeskiej Ligi Kręglarskiej – BOSiR .

Organizatorem ligi jest Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Rozgrywki będą odbywać  się w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku (ul. Browarna 13 a).
Startujemy 13 października 2023 r.  (runda rozgrzewkowa). Mecze rozgrywać będziemy w piątki od godziny 17.00 (przy dużej liczbie drużyn również w poniedziałki).

UWAGA! Nowa formuła BLK.

Gramy 10 kolejek meczowych (runda zasadnicza), następnie system pucharowy (cztery pierwsze drużyny rywalizują między sobą; 1-4, 2-3; zwycięzcy grają o miejsce 1, przegrani o miejsce 3). Drużyny, które zajmą miejsce od 5 w dół będą rywalizować również między sobą (uzależnione od liczby zgłoszonych drużyn). Dla uatrakcyjnienia ligi po zakończeniu meczów drużynowych i wyłonieniu najlepszych drużyn rozegramy turniej sprintów, aby wyłonić najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej. Turniej sprintów odbędzie się w piątek w godzinach popołudniowych. W zależności od liczby zgłoszonych osób w turnieju sprintów zagra najlepsza 16 lub 32 zawodników. Oddzielna klasyfikacja męska i kobieca.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 10 października 2023 r.   pod adresem: menadzer@sportbrzeski.pl.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, osobę do kontaktu, nr telefonu oraz preferowaną godzinę rozgrywania meczów.

Drużyna powinna składać się z maks. 5 osób (mogą być drużyny mieszane). Przyjmujemy zgłoszenia drużyn zarówno z zakładów pracy, instytucji jak również drużyny amatorskie. Wpisowe wynosi 500 zł za cały sezon od drużyny.

Pierwsza kolejka (13 października) będzie potraktowana jako wprowadzenie do ligi i nie będzie liczona do ogólnej klasyfikacji. Serdecznie zapraszamy.

DOBRY RZUT!

BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR