Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA 2023/2024

Kręgielnia

 
BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA 2023/2024 –  BOSiR

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kręglarstwa do udziału w XIII edycji Brzeskiej Ligi Kręglarskiej – BOSiR .

Organizatorem ligi jest Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Rozgrywki będą odbywać  się w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku (ul. Browarna 13 a).
Startujemy 13 października 2023 r.  (runda rozgrzewkowa). Mecze rozgrywać będziemy w piątki od godziny 17.00 (przy dużej liczbie drużyn również w poniedziałki).

UWAGA! Nowa formuła BLK.

Gramy 10 kolejek meczowych (runda zasadnicza), następnie system pucharowy (cztery pierwsze drużyny rywalizują między sobą; 1-4, 2-3; zwycięzcy grają o miejsce 1, przegrani o miejsce 3). Drużyny, które zajmą miejsce od 5 w dół będą rywalizować również między sobą (uzależnione od liczby zgłoszonych drużyn). Dla uatrakcyjnienia ligi po zakończeniu meczów drużynowych i wyłonieniu najlepszych drużyn rozegramy turniej sprintów, aby wyłonić najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej. Turniej sprintów odbędzie się w piątek w godzinach popołudniowych. W zależności od liczby zgłoszonych osób w turnieju sprintów zagra najlepsza 16 lub 32 zawodników. Oddzielna klasyfikacja męska i kobieca.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 10 października 2023 r.   pod adresem: menadzer@sportbrzeski.pl.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, osobę do kontaktu, nr telefonu oraz preferowaną godzinę rozgrywania meczów.

Drużyna powinna składać się z maks. 5 osób (mogą być drużyny mieszane). Przyjmujemy zgłoszenia drużyn zarówno z zakładów pracy, instytucji jak również drużyny amatorskie. Wpisowe wynosi 500 zł za cały sezon od drużyny.

Pierwsza kolejka (13 października) będzie potraktowana jako wprowadzenie do ligi i nie będzie liczona do ogólnej klasyfikacji. Serdecznie zapraszamy.

DOBRY RZUT!

BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR