Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

kręglarski turniej w poznaniu

Kręgielnia

130 młodych miłośników kręglarstwa klasycznego  stanęło na starcie 41 Memoriału W.  Zielińskiego i J. Krukowskiego  rozgrywanego na kręgielni Czarna Kula w Poznaniu. W trwających od  wtorku do soboty (09-12 grudnia) eliminacjach wyłoniono 32 finalistów w gronie których znalazła się dwójka zawodników BOSiR-u Brzesko – Izabela Cebula i  Jakub Kuryło.

W niedzielnych finałach Izabela zajmująca po eliminacjach 3 miejsce ostatecznie zdobyła brązowy medal w kategorii juniorek młodszych.  Jakub  7 po eliminacjach start w zawodach zakończył na 6 miejscu.  Na występ w finałach spore szanse miał również  Maciej Hamielec,  którego wynik 533 zbite kręgle  był ósmym wynikiem eliminacji.   W tym roku ograniczono jednak  w  kategorii juniorów młodszych  liczbę finalistów do 7 i  Maciej niestety był  pierwszym zawodnikiem poza finałem. Pozostali nasi zawodnicy zajęli: 14 miejsce Rafał Hajdo i  22 miejsce  Gabriel Zastawnik.

Zawodnikom BOSiR- u gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych ogólnopolskich turniejach.