Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

brzeska liga kręglarska

Kręgielnia

BRZESKA LIGA KRĘGLARSKA 2020/2021 –  BOSiR

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kręglarstwa do udziału w X edycji Brzeskiej Ligi Kręglarskiej – BOSiR .

Organizatorem ligi jest Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Rozgrywki będą się odbywać  w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku (ul. Browarna 13 a).
Startujemy 9 października 2020 r.  Mecze rozgrywać będziemy w piątki od godziny 17.00 (przy dużej liczbie drużyn również  w poniedziałek).  Cały sezon to 20 kolejek meczowych. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 5 października 2020 r.   pod nr tel. 014/ 68 65 030 lub menadzer@sportbrzeski.pl.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, osobę do kontaktu oraz nr telefonu.

Drużyna powinna składać się z maks. 5 osób (mogą być drużyny mieszane). Przyjmujemy zgłoszenia drużyn zarówno z zakładów pracy, instytucji jak również drużyny amatorskie. Wpisowe wynosi 500 zł za cały sezon od drużyny.

Pierwsza kolejka (9 października) będzie potraktowana jako wprowadzenie do ligi i nie będzie liczona do ogólnej klasyfikacji. Serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie informujemy, że 9 października zostaną wręczone medale i puchary za poprzedni sezon, który z powodu wystąpienia pandemii nie został dokończony. Rozegraliśmy jednak wystarczająco dużo kolejek meczowych dlatego z uzyskanych wyników wyłoniliśmy zwycięzców. Wyniki drużynowe: 1. 9 Dream Team, 2. Browar OKOCIM, 3. MARSELL.

Najlepsi kręglarze to: 1. Bartłomiej Kordecki, 2. Krzysztof Soból, 3. Andrzej Kozub. Najlepsze kobiety to: 1. Natalia Cebula, 2. Ewa Obrzut.

Gratulujemy!!!

DOBRY RZUT!

 

 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR