Biuletyn informacji publicznej

kręglarskie mistrzostwa polski

Kręgielnia

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Tucholi

4 medale zdobyli reprezentujący BOSiR Brzesko młodzi kręglarze na rozegranych w Tucholi w dniach  14-16.08 2020 r. Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.

Medal srebrny i tytuł 1 Wicemistrza Polski  w grze indywidualnej (120 rzutów) zdobył Jakub Kuryło (549 kręgli eliminacje, 569 finał).

Drugi srebrny medal  w kategorii  sprintów  zdobył  Gabriel Zastawnik

Brązowy medal  w kategorii sprintów juniorek młodszych  zdobyła jedyna reprezentantka BOSiR-u  Izabela Cebula

Drugi brązowy medal zdobyła nasza drużyna juniorów młodszych w składzie:

Jakub Kuryło (549  kręgli)

Gabriel Zastawnik (518 kręgli)

Rafał Hajdo (495 kręgli)

Maciej Hamielec (480 kręgli)

Miło nam również poinformować, że po MP dwójka naszych zawodników Gabriel Zastawnik i Rafał Hajdo otrzymali powołanie do szerokiej kadry narodowej w swojej kategorii wiekowej. Jakub Kuryło już od kilku sezonów reprezentuje Polskę i Brzesko na torach kręglarskich Polski i Europy.

Medalistom Mistrzostw Polski gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.