Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

info Z kręglarskich torów…

Kręgielnia

Mistrzostwa Polski Juniorów U-23 w sprintach i tandemach mieszanych.

W dniach 18-19 listopada 2017 roku na kręgielni Klubu Kręglarskiego Dziewiątka-Amica Wronki odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów U23 w tzw. konkurencjach szybkich – sprint oraz tandem mieszany. Klub BOSiR Brzesko reprezentowało 3 zawodników.

Sprint: 1/16 finału: Patryk Paryło​ trafił na Pawła Osińskiego​ – zawodnika Pilica Tomaszów Mazowiecki wygrywając 2:0 (97,106:203 – 85,103:188). Jakub Nosal​ zmierzył się z Patrykiem Mrowcem​ z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne również wygrywając po rzutach zwycięstwa 1:1 (81,82:163 – 60,90:150, 20-15). Jakub Tomczyk​ nie podołał zawodnikowi Polonii Łaziska Górne – Krzysztofowi Bacza przegrywając 2:0 (112,88:200 – 92,77:169).

⅛ finału: Patryk Paryło​ odpadł po walce z Karolem Sellmannem​ – Start Gostyń 2:0 (71,78:149 – 91,105:196). Jakub Nosal​ pokonał zawodnika gospodarzy Kamila Palacza​ 2:0 (93,95:188 – 86,88:174). Ćwierćfinał: Jakub Nosal​ po wyrównanej walce i remisie w torach 1:1 z Mikołajem Kosowiczem​ – Start Gostyń przegrywa po rzutach “śmierci” o 1 kręgiel (96,75:171 – 90,102:192, 19-18) i zostaje sklasyfikowany na 5 pozycji wśród juniorów.

Tandem Mieszany: ⅛ finału Mikst Patryk Paryło​ z Weroniką Paszyk​ z klubu Wrzos Sieraków wygrywa niezależnie na uzyskany wynik, ponieważ dzień przed zawodami klub Wrzos Sieraków poinformował organizatorów o zawieszeniu zawodniczki, która miała wraz z zawodnikiem Polonii 1912 Leszno tworzyć parę przeciwników dla Patryka i Weroniki.

Ćwierćfinał: Po równej walce “rzut za rzut” lepsza okazuje się para gospodarzy Weronika Remisz​ z Mateuszem Kląskała,​ którzy wygrywają 2:0 z Weroniką i Patrykiem (129,129:258 – 124,124:248). Dekoracja Sprintów Juniorów : 1. Gracjan Machaj – Dziewiątka-Amica Wronki 2. Mateusz Klecha – Polonia 1912 Leszno 3. Marek Gierszewski – MLKS Tucholanka Tuchola 4. Mikołaj Kosowicz – Start Gostyń 5. Jakub Nosal – BOSiR Brzesko


Mistrzostwa Polski Seniorów w sprintach i tandemach mieszanych.

W dniach 16-17 grudnia leszczyńska kręgielnia gościła kręglarzy z całego kraju na Mistrzostwach Polski Seniorów w sprintach i tandemach mieszanych.

Sprint 1/32 finału : Obaj zgłoszeni zawodnicy BOSiR Brzesko w drabince pucharowej trafili na zawodników Klubu Kręglarskiego Dziewiątka-AMICA Wronki. Patryk Paryło​ zwyciężył w pojedynku z Tomaszem Pajorem​ 2:0 (89,94:183 – 88,87:175). Jakub Nosal​ pokonał Krzysztofa Sawala​ 2:0 (81(7),116:197 – 81(4),93:174).

1/16 finału : Patryk Paryło​ przegrał z Tomaszem Masłowskim​ z Alfy-Vector Tarnowo Podgórne (ostatecznie T. Masłowski wygrał wszystkie kolejne pojedynki i został Mistrzem Polski) 0:2 (91,85:176 – 92,130:222). Jakub Nosal​ po remisie na torach 1:1 (99,104:203 – 94,107:201) odpadł w pojedynku z Piotrem Kielibą – KK Dziewiątka-AMICA Wronki.

Dekoracja Sprintów Mężczyzn : 1. Tomasz Masłowski – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 2. Jarosław Bonk – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 3. Michał Szulc – Polonia 1912 Leszno 4. Dawid Strzelczak – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 5. Bartosz Krug – Dziewiątka-Amica Wronki 6. Bartosz Włodarczyk – Polonia 1912 Leszno.

Dekoracja Sprintów Kobiet : 1. Anna Chwastyniak – Polonia 1912 Leszno 2. Izabela Torka – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 3. Maja Olszewska – TKKF Dębinki Gdańsk 4. Joanna Lajtke – Polonia 1912 Leszno 5. Marta Strzelczak – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 6. Ewa Iwicka – Czarna Kula Poznań.

Dekoracja Tandemów Mieszanych : 1. Anna Chwastyniak / Mikołaj Konopka – Polonia 1912 Leszno 2. Weronika Torka / Jarosław Bonk – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 3. Monika Leciejewska / Michał Szulc – Polonia 1912 Leszno 4. Barbara Gandecka / Włodzimierz Dutkiewicz – OSiR Vector Tarnowo Podgórne / Start Gostyń 5. Marta Strzelczak / Dawid Strzelczak – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 6. Izabela Torka / Marcin Grzesiak – Alfa-Vector Tarnowo Podgórne

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Font Resize
Kontrast