Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

mikołajki 2017

Kręgielnia

Święty Mikołaj z wizytą na Kręgielni…

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku w swoich działaniach szczególną uwagę zwraca na najmłodszych. Wszystkie imprezy sportowo – rekreacyjne są przygotowywane z myślą właśnie o nich. I tym razem nie było inaczej.

W sobotę 9 grudnia w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku odbyły się Mikołajki 2017, których głównym punktem był turniej kręglarski przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Ponadto dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali jeszcze inne atrakcje, z których dzieci chętnie korzystały. A było to: kolorowanie świątecznych obrazków, zabawy i konkursy przy muzyce, które przygotowała pani Agnieszka Klecka oraz wspólne granie w „planszówki”, nad którym czuwała pani Katarzyna Pacewicz – Pyrek. Organizatorami turnieju byli: BOSiR Brzesko, Radny Krzysztof Stępak oraz Gmina Brzesko. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka oraz Św. Mikołaj.

W tegorocznej imprezie mikołajkowej i spotkaniu ze Św. Mikołajem wzięło udział 41 uczestników. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy z radością przyszli do nas i czekali na występ swojego dziecka w turnieju. Taki dzień, kiedy spotykamy Św. Mikołaja jest tylko raz w roku, dlatego czas poświęcony dzieciom należy uznać za dobrze wykorzystany. Zawody kręglarskie w pierwszej kolejności były przeznaczone dla amatorów, ale zawodnicy posiadający licencję zawodniczą również mogli brać udział lecz w oddzielnej klasyfikacji. Turniej był bardzo emocjonujący pod względem sportowej rywalizacji, ale również wyśmienitej zabawy, której przyglądał się najważniejszy gość imprezy czyli Św. Mikołaj, który obdarował wszystkich słodyczami. Zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych.

Dla zwycięzców Św. Mikołaj przygotował wspaniałe słodkie nagrody oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy pomocnikom Św. Mikołaja, którymi w tym roku byli:

– Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka www.brzesko.pl

– Jarosław Cichoński – producent MEBLI www.cichonski.com.pl

– Rafał Banaś – BRB budownictwo, nieruchomości www.brb.org.pl

– Firma OKNOLUX – www.oknolux.com.pl

– Mieczysław i Ewa Sumek

– Antoni Baniak

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.

MIKOŁAJKI 2017

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR