Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

xv zawody pływackie

Kryta pływalnia

Święto Niepodległości na Pływalni…

W ubiegły czwartek 9 listopada na Krytej Pływalni BOSiR w Brzesku odbyły się XV Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej. Honorowy patronat objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka.

Czwartkowe popołudnie było nie tylko świętem upamiętniającym odzyskanie niepodległości przez Polskę, ale również świętem miłośników pływania, których liczba wyniosła 83 pływaków. Uczestnikami zawodów w przeważającej liczbie były dzieci ze szkół podstawowych. Organizatorami zawodów byli: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku oraz Gmina Brzesko.  

Cieszymy się z faktu, że tak duża liczba dzieci zgłosiła się do udziału w zawodach, gdyż w szczególności zawody są organizowane właśnie dla nich. Za to należą się szczególne podziękowania dla rodziców, którzy poświęcają się dla rozwoju swoich dzieci po przez pływanie, uczestnictwo w zajęciach sekcji pływackiej BOSiR oraz udział w zawodach sportowych.

Zawodnicy tradycyjnie startowali w dwóch stylach pływackich: dowolnym i klasycznym na dystansie 25 lub 50 metrów w zależności od wieku. Sędzią głównym zawodów był Michał Kacer. Najmłodszymi uczestnikami zawodów pływackich okazali się Emilia Gicala oraz Jasiu Skoczek.

Dekoracji zwycięzców XV Zawodów Pływackich z okazji Św. Niepodległości dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej oraz Burmistrz Grzegorz Wawryka.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji oraz tym, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Podziękowania kierujemy również do naszych partnerów, którymi byli:

– Gmina Brzesko www.brzesko.pl

– firma OKNOLUX centrum stolarki budowlanej www.oknolux.com.pl

– Punkt Sprzedaży PLUSA i CYFROWEGO POLSATU z siedzibą w Brzesku przy ul. Głowackiego 13      www.beatus.pl/punkt-sprzedazy-plus-i-cyfrowy-polsat

– Sklep CUKIERECZEK z siedzibą w Brzesku przy ul. Rynek 17 www.facebook.com/Cukiereczek-363504740424685/?fref=ts

– firma BRB Nieruchomości www.brb.org.pl

– XTremeFITNESS Brzesko www.xtremefitness.pl/brzesko

 

WYNIKI_Święto_Niepodległości

 

RELACJA video TARNOWSKA.TV

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”23″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR