Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

GABRYŚ ZASTAWNIK Z NOWĄ „ŻYCIÓWKĄ”

Kręgielnia

Wynik 640 kręgli to nowy rekord życiowy Gabriela Zastawnika w grze sportowej (120 rzutów).

Taki rezultat osiągnął zawodnik BOSiR- u Brzesko  w niedzielnej grze finałowej na rozgrywanym w Gostyniu  20 Memoriale Zybera i Sobierajskiego.

Z łącznym rezultatem  1196 kręgli (556 kręgli eliminacje, 640 finał) Gabriel stanął na drugim miejscu podium,  chociaż po eliminacjach zajmował 8 miejsce.

W kategorii juniorów młodszych zwyciężył zawodnik gospodarzy Mateusz Ptak (609 eliminacje,  592 finał).

W barwach BOSiR-u  wystąpiły jeszcze Izabela Cebula i Kinga Kolbusz.

Izabela po sobotniej grze eliminacyjnej awansowała do niedzielnego finału z miejsca 12.

Po finale awansowała o dwa miejsca w górę kończąc zawody na miejscu 10 (1044 kręgle, 525 kręgli eliminacje, 519 finał).

Kinga  z wynikiem 488 zbite kręgle w stawce 31 juniorek młodszych zajęła miejsce 20.

Miłym akcentem kończącym zawody było uhonorowanie zwycięzców Młodzieżowego GRAND PRIX POLSKI w sezonie 2021/2022. Przypomnijmy, że zarówno w kategorii juniorek jak i juniorów młodszych na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy BOSiR- u Brzesko.

Wśród dziewcząt najlepsza była Izabela Cebula,  wśród chłopców Gabriel Zastawnik.

Naszym zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.