Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Z kręglarskich torów

Kręgielnia

Zwycięstwem 4:2 dla BOSiR-u Brzesko zakończył się rozegrany 18.grudnia  mecz Centralnej Ligii Juniorów. Nasza  młodzieżówka na poznańskiej  kręgielni  pokonała  miejscowy  zespół  Czarnej Kuli Poznań.Po stronie BOSiR-u swoje pojedynki meczowe wygrali Jakub Kuryło (561 kręgli)  i Gabriel Zastawnik (524 kręgle). W zespole BOSiR-u zagrały jeszcze Izabela Cebula (513 kręgli) oraz Kinga Kolbusz i Oliwia Łoboda (485 kręgli).  Łącznie nasz zespół zbił 2083 kręgle i przy wyniku gospodarzy 2043  przewagą 40 kręgli zgarnęliśmy komplet punktów (dwa za zwycięstwo i punkt bonusowy za lepszy wynik w dwumeczu). Dla naszego zawodnika Kuby Kuryło był to nieco bardziej pracowity weekend bo już następnego dnia w niedzielę w barwach Wrzosu Sieraków  w meczu Superligi Mężczyzn po raz kolejny pokonał granicę 600 kręgli. Wygrał swój pojedynek z zawodnikiem Polonii 1912 Leszno zbijając 622 kręgle.
Warto również wspomnieć, że tydzień wcześniej  11-12 grudnia piątka naszych zawodników wzięła udział w rozgrywanym również na poznańskiej kręgielni 42 Memoriale W. Zielińskiego i  J. Krukowskiego.  Ze względu na udział  zawodników z czeskich klubów memoriał  przybrał charakter zawodów międzynarodowych. Na punktowanych miejscach  start w tych zawodach zakończyła dwójka naszych zawodników. Zarówno Izabela Cebula jak i Gabriel Zastawnik zajęli szóste miejsce odpowiednio w kategorii juniorek młodszych (Iza)  i juniorów młodszych (Gabryś). 
Gratulujemy sukcesów naszym  młodym kręglarzom.

DOBRY RZUT. 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR