Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Z kręglarskich torów

Kręgielnia

Zwycięstwem 4:2 dla BOSiR-u Brzesko zakończył się rozegrany 18.grudnia  mecz Centralnej Ligii Juniorów. Nasza  młodzieżówka na poznańskiej  kręgielni  pokonała  miejscowy  zespół  Czarnej Kuli Poznań.Po stronie BOSiR-u swoje pojedynki meczowe wygrali Jakub Kuryło (561 kręgli)  i Gabriel Zastawnik (524 kręgle). W zespole BOSiR-u zagrały jeszcze Izabela Cebula (513 kręgli) oraz Kinga Kolbusz i Oliwia Łoboda (485 kręgli).  Łącznie nasz zespół zbił 2083 kręgle i przy wyniku gospodarzy 2043  przewagą 40 kręgli zgarnęliśmy komplet punktów (dwa za zwycięstwo i punkt bonusowy za lepszy wynik w dwumeczu). Dla naszego zawodnika Kuby Kuryło był to nieco bardziej pracowity weekend bo już następnego dnia w niedzielę w barwach Wrzosu Sieraków  w meczu Superligi Mężczyzn po raz kolejny pokonał granicę 600 kręgli. Wygrał swój pojedynek z zawodnikiem Polonii 1912 Leszno zbijając 622 kręgle.
Warto również wspomnieć, że tydzień wcześniej  11-12 grudnia piątka naszych zawodników wzięła udział w rozgrywanym również na poznańskiej kręgielni 42 Memoriale W. Zielińskiego i  J. Krukowskiego.  Ze względu na udział  zawodników z czeskich klubów memoriał  przybrał charakter zawodów międzynarodowych. Na punktowanych miejscach  start w tych zawodach zakończyła dwójka naszych zawodników. Zarówno Izabela Cebula jak i Gabriel Zastawnik zajęli szóste miejsce odpowiednio w kategorii juniorek młodszych (Iza)  i juniorów młodszych (Gabryś). 
Gratulujemy sukcesów naszym  młodym kręglarzom.

DOBRY RZUT. 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR