Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW – BOSiR Brzesko – Alfa Vector II Tarnowo Podgórne

Kręgielnia

Wynik meczu 4:2 dla BOSiR-u i kolejne 3 punkty meczowe do klasyfikacji (dwa za wygrany mecz i jeden bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu).Po stronie brzeskiej młodzieżówki  swoje pojedynki pewnie  wygrali Jakub Kuryło (573 kręgle – najlepszy zawodnik meczu) oraz Gabriel Zastawnik (567 kręgli). Po stronie Gości  lepsze okazały się Jagoda i Iwona Dziamskie.  Jagoda przy remisie w setach 2:2 zbiła więcej kręgli niż nasz zawodnik (Rafał Hajdo). Iwona (541 kręgli) na pierwszych dwóch torach była lepsza od Bartka Hynka a po zmianie wygrała jeszcze jeden tor z Izabelą Cebulą i cały pojedynek 3:1 zbijając dodatkowo 46 kręgli więcej od  dwójki naszych zawodników. Całe spotkanie BOSiR Brzesko wygrał przewagą 204 kręgli.Gratulujemy.Kolejne spotkanie w ramach CLJ zagramy 10.kwietnia we Wronkach.Dobry rzut!!!

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR