Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW – BOSiR Brzesko – Alfa Vector II Tarnowo Podgórne

Kręgielnia

Wynik meczu 4:2 dla BOSiR-u i kolejne 3 punkty meczowe do klasyfikacji (dwa za wygrany mecz i jeden bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu).Po stronie brzeskiej młodzieżówki  swoje pojedynki pewnie  wygrali Jakub Kuryło (573 kręgle – najlepszy zawodnik meczu) oraz Gabriel Zastawnik (567 kręgli). Po stronie Gości  lepsze okazały się Jagoda i Iwona Dziamskie.  Jagoda przy remisie w setach 2:2 zbiła więcej kręgli niż nasz zawodnik (Rafał Hajdo). Iwona (541 kręgli) na pierwszych dwóch torach była lepsza od Bartka Hynka a po zmianie wygrała jeszcze jeden tor z Izabelą Cebulą i cały pojedynek 3:1 zbijając dodatkowo 46 kręgli więcej od  dwójki naszych zawodników. Całe spotkanie BOSiR Brzesko wygrał przewagą 204 kręgli.Gratulujemy.Kolejne spotkanie w ramach CLJ zagramy 10.kwietnia we Wronkach.Dobry rzut!!!

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR