Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

ligowy mecz w tarnowie podgórnym

Kręgielnia

Emocjonujący i zacięty przebieg miał rozegrany w sobotę 6 maca na kręgielni w Tarnowie Podgórnym mecz Centralnej Ligii Juniorów pomiędzy zespołem gospodarzy (Alfa Vector 1) a zespołem BOSiR-u Brzesko.

Po pierwszym bloku, w którym obydwa zespoły wystawiły do gry swoich najlepszych zawodników dosyć zasłużenie objęliśmy prowadzenie. Nasi zawodnicy Gabriel Zastawnik i Jakub Kuryło wygrali pojedynki meczowe zbijając dodatkowo  łącznie o 43 kręgle więcej niż przeciwnicy. 
Niestety grający  w drugim bloku  zawodnicy BOSiR-u (Izabela Cebula – 30 rzutów, a po zmianie  Rafał Hajdo oraz Maciej Hamielec) przegrali swoje pojedynki meczowe.
Gospodarze  odrobili też stratę w kręglach z pierwszego  bloku zbijając ich w całym meczu o 13 więcej niż brzeszczanie.  
Ostatecznie przy remisie w punkach drużynowych  to zespół Alfy Vector 1  zgarnął  komplet punktów meczowych. 
Kluczowe dla wyniku meczu  mogło być otrzymanie przez jednego z  naszych  zawodników grających w drugim bloku  aż trzech żółtych (a w efekcie dwóch czerwonych)  kartek  za przekroczenie linii wyrzutu i nie zaliczenie z tego powodu do wyniku aż 10 kręgli oraz kilka prostych błędów popełnionych w ostatnich decydujących o wygranej  rzutach. 
Na pocieszenie pozostaje nam wspomnieć, że  Gabriel Zastawnik po raz kolejny został najlepszym zawodnikiem meczu (586 kręgli – wyrównanie rekordu życiowego) i zyskaliśmy 7 punktów setowych oraz dwa punkty drużynowe, które w końcowej klasyfikacji mogą decydować o zajmowanym  miejscu. 

Następny mecz  w ramach CLJ rozegramy już 13.03.2021 na własnej kręgielni  z zespołem Alfy Vector 2. 
Dobry rzut. 
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR