Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

od soboty 4 lipca otwieramy pływalnię bosir

Kryta pływalnia

Szanowni Klienci uprzejmie informujemy, że od soboty 4 lipca 2020 r. otwieramy Krytą Pływalnię BOSiR po przerwie spowodowanej epidemią COVID-19.

Zapraszamy do zapoznania się z procedurami funkcjonowania pływalni i zachowania wszelkich środków dla zapewnienia bezpieczeństwa nas WSZYSTKICH.

PROCEDURA FUNKCJONOWANIA KRYTEJ PŁYWALNI BOSiR W BRZESKU DOTYCZĄCA ZAPOBIEGANIA I PRZECIWDZIAŁANIA COVID – 19

 1. Kryta pływalnia jest czynna codziennie od 6.30 do 22.00.
 2. Drzwi zewnętrzne są otwierane automatycznie, drzwi wewnętrzne pozostają w pozycji otwartej, tj. bez konieczności ich dotykania.
 3. Przed wejściem do budynku Klient zakłada maseczkę. Przebywając w obiekcie należy zachować „dystans społeczny” – 2 metry. Należy zdezynfekować ręce środkiem dezynfekującym znajdującym się w holu, pozostawia ubranie wierzchnie oraz obuwie w reklamówce w wyznaczonych do tego miejscach.
 4. Klient porusza się w obrębie wyznaczonych miejsc na posadzce bez zbędnych dodatkowych czynności.
 5. Klient z objawami infekcji górnych dróg oddechowych lub podejrzeniem gorączki nie będzie obsługiwany.
 6. Do okienka kasowego należy podchodzić pojedynczo – zachowaj bezpieczny dystans 2 metrów. Zalecamy płatność kartą lub karnetem magnetycznym.
 7. W strefie szatni Klient powinien mieć założoną maseczkę oraz zachować bezpieczną odległość od pozostałych użytkowników. Pobyt w przebieralni należy ograniczyć do niezbędnego minimum pamiętając o dezynfekcji rąk.
 8. Klient jest zobowiązany do umycia całego ciała pod natryskiem oraz przejść przez brodzik do dezynfekcji stóp.
 9. Maksymalna liczba osób w strefie niecki basenowej: 32 osoby jednocześnie.
 10. Na torze pływackim jednocześnie może pływać 4 osoby.
 11. Na basenie rekreacyjnym jednocześnie może pływać 8 osób.
 12. Zabrania się pływania równoległego oraz rozmów na torze podczas odpoczynku.
 13. Po wyjściu z hali basenowej należy umyć całe ciało pod natryskiem z zachowaniem środków ostrożności i opuścić szatnię bez zbędnej zwłoki.
 14. Z atrakcji basenowych można korzystać za zgodą obsługi obiektu oraz pod nadzorem ratowników.
 15. Sauna oraz jacuzzi pozostają włączone. Jednocześnie może korzystać tylko 1 osoba.
 16. Po wyjściu z szatni należy niezwłocznie rozliczyć swój pobyt i opuścić obiekt.
 17. Suszarki do włosów zostają wyłączone. Zabrania się używania własnych suszarek. Pracująca suszarka może spowodować rozprzestrzenianie się wirusów.
 18. Zajęcia Aqua fitness zostają wstrzymane do odwołania.
 19. Nauka pływania: nauka tylko indywidualnie (maksymalnie 2 osoby na 1 instruktora), zajęcia grupowe wstrzymane do odwołania. Instruktorzy prowadzący zajęcia z brzegu muszą mieć maseczki lub przyłbice. Nauka pływania możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc.
 20. Sekcja pływacka: zawodników sekcji pływackiej dotyczą te same procedury tzn. przed wejściem na obiekt należy założyć maseczkę, zdezynfekować ręce środkiem znajdującym się w holu budynku, należy poruszać się zgodnie z wyznaczonymi znakami bez zbędnych dodatkowych czynności, po zakończonym treningu należy niezwłocznie opuścić szatnię oraz obiekt, aby umożliwić innym Klientom skorzystanie z pływalni. Trening sekcji jest możliwy tylko w przypadku wolnych miejsc w strefie niecki basenowej.
 21. Przy wejściu na obiekt będzie dokonywany pomiar temperatury ciała. W przypadku wystąpienia temperatury powyżej 37 stopni osoba nie będzie wpuszczana na obiekt.
 22. Siłownia: Klientów siłowni dotyczą te same procedury tzn. przed wejściem na obiekt należy założyć maseczkę, zdezynfekować ręce środkiem znajdującym się w holu budynku, należy poruszać się zgodnie z wyznaczonymi znakami bez zbędnych dodatkowych czynności. Klient z objawami infekcji górnych dróg oddechowych lub podejrzeniem gorączki nie będzie obsługiwany. Do okienka kasowego należy podchodzić pojedynczo – zachowaj bezpieczny dystans 2 metrów. Zalecamy płatność kartą lub karnetem magnetycznym.

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR