Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

kręglarski turniej w sierakowie

Kręgielnia

W dniach  23-26 stycznia 2020r. na kręgielni klasycznej w Sierakowie (woj. wielkopolskie) rozegrany został 4  turniej młodzieżowego GRAND PRIX Polski.  Na starcie zawodów stanęło 140 zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych.  Reprezentacja BOSiR Brzesko  liczyła 6 osób, wszyscy w kategorii juniorek i juniorów młodszych.  Do gier finałowych awansowała dwójka zawodników BOSiR-u. Izabela Cebula zajęła w eliminacjach 6 miejsce i z łącznym wynikiem 1005 kręgli ostatecznie zajęła 6 miejsce w turnieju. Jakub Kuryło był 4 po eliminacjach. Po grze finałowej  ostatecznie stanął na 3 miejscu podium z łącznym  wynikiem 1150 kręgli.

Na pochwałę zasługuje Maciej Hamielec, który w eliminacjach zbił  546 kręgli ustanawiając swój nowy rekord życiowy (ze względu na bardzo wysoki poziom zawodów do finału zabrakło niestety kilku kręgli).  Pozostali nasi reprezentanci zagrali odpowiednio: Rafał Hajdo  523 kręgle, Gabriel Zastawnik 520 kręgli, a Bartłomiej Hynek 493 kręgle.

Finalistom gratulujemy. Wszystkim życzymy udanych startów w kolejnych zawodach.