Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

szkolna liga kręglarska 2018/2019

Kręgielnia

Uczniowie szkół podstawowych z Gminy Brzesko w czwartek 6 czerwca zakończyli swój udział w Szkolnej Lidze Kręglarskiej, której organizatorem był Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku.

Szkolna Liga to 5 turniejów drużynowych na przestrzeni roku szkolnego. Była to już czwarta edycja tych rozgrywek, która w tym roku była podzielona na dwie grupy: klasy 3-5 oraz klasy 6-8. Rozgrywki cieszą się sporym zainteresowaniem za co podziękowania należą się nauczycielom z poszczególnych placówek oświatowych, którzy potrafili zachęcić dzieci i młodzież do czynnego udziału. W klasyfikacji drużynowej w młodszej grupie wygrała drużyna PSP nr 2 z Jadownik, drugie miejsce zajęła PSP nr 2 z Brzeska. W klasyfikacji grupy starszej pierwsze miejsce zajęła PSP nr 1 z Jadownik, drugie miejsce PSP nr 2 z Brzeska, trzecie miejsce PSP nr 3 z Brzeska (2), czwarte miejsce PSP nr 3 z Brzeska (1), piąte miejsce PSP nr 2 z Jadownik.

Oprócz klasyfikacji drużynowej organizator prowadził również klasyfikację indywidualną dla dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt (grupa młodsza) najlepszą okazała się WIKTORIA WÓJCIK, druga była JULIA LIPKA, trzecia NATALIA NIEDZIELSKA. W grupie starszej: IZABELA CEBULA, druga ŻANETA SIEPIEROWSKA, trzecia JULIA CHRABĄSZCZ oraz WIKTORIA STOLARCZYK.  Wśród chłopców w młodszej grupie miejsce pierwsze zajął WIKTOR BROŻEK, drugie miejsce FRANCISZEK GUZEK, trzecie SZYMON PUT. W starszej grupie: RAFAŁ HAJDO, drugie miejsce GABRIEL ZASTAWNIK, trzecie NIKODEM ŚWIĄTKOWSKI.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Szkolnej Ligi Kręglarskiej w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR