Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

szkolna liga kręglarska 2018/2019

Kręgielnia

Uczniowie szkół podstawowych z Gminy Brzesko w czwartek 6 czerwca zakończyli swój udział w Szkolnej Lidze Kręglarskiej, której organizatorem był Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku.

Szkolna Liga to 5 turniejów drużynowych na przestrzeni roku szkolnego. Była to już czwarta edycja tych rozgrywek, która w tym roku była podzielona na dwie grupy: klasy 3-5 oraz klasy 6-8. Rozgrywki cieszą się sporym zainteresowaniem za co podziękowania należą się nauczycielom z poszczególnych placówek oświatowych, którzy potrafili zachęcić dzieci i młodzież do czynnego udziału. W klasyfikacji drużynowej w młodszej grupie wygrała drużyna PSP nr 2 z Jadownik, drugie miejsce zajęła PSP nr 2 z Brzeska. W klasyfikacji grupy starszej pierwsze miejsce zajęła PSP nr 1 z Jadownik, drugie miejsce PSP nr 2 z Brzeska, trzecie miejsce PSP nr 3 z Brzeska (2), czwarte miejsce PSP nr 3 z Brzeska (1), piąte miejsce PSP nr 2 z Jadownik.

Oprócz klasyfikacji drużynowej organizator prowadził również klasyfikację indywidualną dla dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt (grupa młodsza) najlepszą okazała się WIKTORIA WÓJCIK, druga była JULIA LIPKA, trzecia NATALIA NIEDZIELSKA. W grupie starszej: IZABELA CEBULA, druga ŻANETA SIEPIEROWSKA, trzecia JULIA CHRABĄSZCZ oraz WIKTORIA STOLARCZYK.  Wśród chłopców w młodszej grupie miejsce pierwsze zajął WIKTOR BROŻEK, drugie miejsce FRANCISZEK GUZEK, trzecie SZYMON PUT. W starszej grupie: RAFAŁ HAJDO, drugie miejsce GABRIEL ZASTAWNIK, trzecie NIKODEM ŚWIĄTKOWSKI.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Szkolnej Ligi Kręglarskiej w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR