Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Nocny Noworoczny Turniej Kręglarski

Kręgielnia

Nocny Noworoczny Turniej Kręglarski

W ubiegły piątek 4 stycznia na brzeskiej Kręgielni BOSiR odbył się Nocny Noworoczny Turniej Kręglarski pod patronatem burmistrza Tomasza Latochy. Turniej miał charakter rekreacyjny, w którym mogły brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Zawody rozpoczęliśmy o godzinie 18.00, a zakończenie całej imprezy miało miejsce tuż przed godziną 4.00 nad ranem. Do turnieju zgłosiło się 35 zawodników i 10 zawodniczek, który był rozegrany na 60 rzutów do pełnych i były to eliminacje. Następnie do rundy finałowej, która była rozegrana systemem brazylijskim, awansowało 16 najlepszych zawodników i 4 zawodniczki. System ten jest bardzo widowiskowy i emocjonujący dla zawodników, rozstawione pary rywalizują do 2 wygranych torów (po 10 rzutów), w przypadku remisu na torach następują 3 rzuty zwycięstwa. Dodatkowo prowadzona była również klasyfikacja wśród PAR, które zostały rozlosowane z osób zgłoszonych do turnieju.

I tak wśród pań ostateczne wyniki:

 1. KAROLINA GURGUL
 2. IWONA SUMARA
 3. ELA WĘGIEL
 4. MAŁGORZATA BIEL

Wśród panów ostateczne wyniki:

 1. PATRYK PARYŁO
 2. MATEUSZ GÓŹDZIK
 3. MAREK SZCZUPAK
 4. JAKUB TOMCZYK

Klasyfikacja PAR:

 1. PAŁKA KRZYSZTOF – MATEUSZ GOŹDZIK (734 PKT.)
 2. ŁUKASZ ŁAZOWSKI – KOTRA ADAM (715 PKT.)
 3. MAREK SERWIN – IWONA SUMARA (704 PKT.)

Wspaniałe puchary przygotowane przez pracownika BOSiR Brzesko zostały wręczone najlepszym wytrwałym zawodnikom i zawodniczkom. Podziękowania składamy panu Szczepanowi Zydroniowi za upominki dla zawodników oraz XTreme Fitness Brzesko za ufundowanie karnetów do Klubu.

DOBRY RZUT!!!

WYNIKI_NOCNY NOWOROCZNY LISTA STARTOWA, PARY

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR