Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Wspaniała MIKOŁAJKOWA impreza na Kręgielni…

Kręgielnia

W sobotę 8 grudnia w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku odbyły się Mikołajki 2018, których głównym punktem był turniej kręglarski przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Ponadto dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali jeszcze inne wspaniałe atrakcje, z których dzieci chętnie korzystały. A było to: malowanie twarzy, zabawy z językiem angielskim (Helen Doron), prace twórcze, które przygotowały animatorki z Akademii Twórczego Rozwoju BYSTRZAK oraz układanie puzzli. Organizatorami imprezy mikołajkowej byli: BOSiR Brzesko oraz Gmina Brzesko. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz Św. Mikołaj.  

W tegorocznej imprezie mikołajkowej i spotkaniu ze Św. Mikołajem wzięło udział 56 uczestników. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy z radością przybyli do nas i czekali na występ swojego dziecka w turnieju. Taki dzień, kiedy spotykamy Św. Mikołaja jest tylko raz w roku, dlatego czas poświęcony dzieciom należy uznać za bardzo dobrze wykorzystany. Zawody kręglarskie były przeznaczone dla amatorów, ale zawodnicy posiadający licencję zawodniczą również mogli brać udział lecz w oddzielnej klasyfikacji. Turniej kręglarski to wspaniała forma aktywności fizycznej, której towarzyszyła wyśmienita zabawa. Dla niektórych uczestników to był pierwszy kontakt z kręglami, ale jak zapewniali nie ostatni. Przez cały czas do dyspozycji dzieci były pozostałe atrakcje, dlatego nikt się nie nudził. Całej imprezie przyglądał się Św. Mikołaj, który obdarował wszystkich słodyczami.
Zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych.

Dla zwycięzców Św. Mikołaj przygotował wspaniałe słodkie nagrody oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy pomocnikom Św. Mikołaja, którymi w tym roku byli:

– Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha

– Ewelina Kopacz HELEN DORON, Akademia Twórczego Rozwoju BYSTRZAK

– Firma OKNOLUX Lilianna Czerwik, Ireneusz Kuś

– Stowarzyszenie Kręglarstwa Klasycznego BOSiR Brzesko

– Urszula Gibała

– Mieczysław i Ewa Sumek

– Antoni Baniak

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.

 

WYNIKI_MIKOŁAJKI 2018

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”47″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR