Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Święto Niepodległości na Pływalni…

Kryta pływalnia

W piątek 9 listopada na Krytej Pływalni BOSiR w Brzesku odbyły się XVI Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej. Honorowy patronat objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka.

Piątkowe popołudnie było nie tylko świętem upamiętniającym 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, ale również świętem miłośników pływania. 115 młodych pływaków (14 osób startowało poza konkurencją) uczciło to piękne święto na brzeskiej pływalni. Uczestnikami zawodów w przeważającej liczbie były dzieci ze szkół podstawowych. Organizatorami zawodów byli: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku oraz Gmina Brzesko.  

Cieszymy się z faktu, że tak duża liczba dzieci zgłosiła się do udziału w zawodach, gdyż w szczególności zawody są organizowane właśnie dla nich. Za taką postawę zarówno sportową jak i patriotyczną szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy poświęcają się dla rozwoju swoich dzieci po przez pływanie, uczestnictwo w zajęciach sekcji pływackiej BOSiR oraz innych jak również udział w zawodach sportowych.

Zawodnicy tradycyjnie startowali w dwóch stylach pływackich: dowolnym i klasycznym na dystansie 25 lub 50 metrów w zależności od wieku. Sędzią głównym zawodów był Michał Kacer.

Dekoracji zwycięzców XVI Zawodów Pływackich z okazji Św. Niepodległości dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej oraz burmistrz Grzegorz Wawryka.

Podczas trwania zawodów pływackich na Pływalni odbyła się akcja charytatywna „Cegiełka dla OLIWKI”. W godzinach od 15.00 do 18.00 można było zakupić „cegiełkę” w cenie 10 zł, a cały uzyskany dochód ze sprzedaży cegiełek jest przeznaczony na pomoc w walce z ciężką chorobą z jaką zmaga się OLIWKA. I tu kierujemy WIELKIE PODZIĘKOWANIA do wszystkich, którzy udzielili wsparcia… było Was naprawdę bardzo dużo! DZIĘKUJEMY! Uzyskana kwota 8454,00 zł zasili konto OLIWKI.

Partnerami zawodów byli:
– Gmina Brzesko – www.brzesko.pl
– firma OKNOLUX – centrum stolarki budowlanej www.oknolux.com.pl
– Punkt Sprzedaży PLUSA i CYFROWEGO POLSATU w Brzesku przy ul. Głowackiego 13      www.beatus.pl/punkt-sprzedazy-plus-i-cyfrowy-polsat
– Sklep CUKIERECZEK w Brzesku przy ul. Rynek 17

 www.facebook.com/Cukiereczek-363504740424685/?fref=ts
– Zarząd Osiedla BRZEZOWIECKIE
-Stowarzyszenie ZIELONE SERDUSZKO

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji oraz tym, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów.

wyniki_Świeto Niepodległości 2018_1

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”41″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR