Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

kręglarze z bosir brzesko na ogólnopolskich zawodach

Kręgielnia

Od zwycięstwa w ogólnopolskim turnieju „Wielkopolska Zaprasza” rozegranym na kręgielni Czarna Kula w Poznaniu sezon 2018/19 rozpoczął  nasz junior młodszy Jakub Kuryło. Wynik 1110 zbitych kręgli (556 w eliminacjach i 554 w finale – najlepsze wyniki zarówno eliminacji jaki finału) zapewnił Jakubowi pewne zwycięstwo w  jego  kategorii. Po eliminacjach do finału awansowała również nasza młodziczka Izabela Cebula i młodzik Rafał Hajdo.  Iza uzyskała najlepszy wynik w niedzielnej grze finałowej,  ale strata do poprzedzających  ją dwóch zawodniczek z eliminacji była zbyt duża i  zakończyła start zajmując trzecie miejsce. Rafał piąty po eliminacjach zakończył ostatecznie zawody na szóstej pozycji. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Drugi poważny turniej odbył się w Tucholi. Nasi zawodnicy znów nie zawiedli. „32 Puchar Borów Tucholskich„ w kategorii junior młodszy wygrał nasz v-ce mistrz świata z 2017 roku JAKUB KURYŁO, który o zaledwie 2 kręgle pokonał Szymona Kosza z Tomaszowa Maz. IZABELA CEBULA zajęła bardzo dobre 5 miejsce, a RAFAŁ HAJDO zakończył zawody na 10 miejscu.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyjazd zawodników BOSiR Brzesko na zawody był współfinansowany przez Powiat Brzeski w ramach zadania publicznego pn. ” Udział dzieci i młodzieży w zawodach kręglarstwa klasycznego w Poznaniu i Tucholi – dzieci i młodzież trenująca w Sekcji Kręglarstwa Klasycznego BOSiR Brzesko”.  

 

 

 

 

 

 

 DOBRY RZUT!!!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”39″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR