Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

TURNIEJ MIAST w kręglarstwie klasycznym …

Kręgielnia

6 października na brzeskiej Kręgielni BOSiR rozpoczęliśmy cykl turniejów, organizowanych w celu propagowania sportu kręglarskiego oraz integracji środowiska kręglarskiego w Polsce.

Organizatorem pierwszych zawodów w cyklu był BOSiR Brzesko oraz Polski Związek Kręglarski – Sekcja Kręglarstwa Klasycznego.

W naszym brzeskim turnieju wzięło udział 59 kręglarzy (44 mężczyzn i 15 kobiet), którzy w sportowej atmosferze rywalizowali na torach kręglarskich. We wszystkich turniejach mogą brać udział kręglarze klasyczni (kobiety i mężczyźni, powyżej 23 lat) z całej Polski, którzy chcą czynnie uczestniczyć w indywidualnej oraz drużynowej rywalizacji sportowej i przy okazji utrzymywać kontakty z innymi graczami. W Turnieju Miast mogą uczestniczyć zawodnicy i zawodniczki nie posiadający licencji zawodniczej, posiadający licencję B oraz posiadający licencję A (powyżej 50 roku życia).

W Turnieju Miast nie mogą startować Reprezentanci Polski z poprzednich 2 sezonów kręglarskich. Wszystkie turnieje są organizowane w formule OPEN, co oznacza, że udział mogą brać zawodnicy zrzeszeni w klubach ale również zawodnicy startujący bez przynależności klubowej. Każdy turniej składa się z jednego startu na 60 rzutów. Klasyfikacja w turnieju będzie prowadzona osobno dla mężczyzn i kobiet oraz klasyfikacja drużynowa miast. Ilość zawodników i zawodniczek z danego miasta, startujących w turnieju jest nieograniczona ale do klasyfikacji zaliczane będą trzy najlepsze wyniki.

Dekoracji najlepszych zawodników dokonał burmistrz Grzegorz Wawryka oraz radny Krzysztof Stępak. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

TERMINY I MIEJSCA ROZGRYWANIA TURNIEJÓW

BRZESKO 06.10.2018r.

WRONKI 24.11.2018r.

LESZNO 08.12.2018r.

GOSTYŃ 02.02.2019r.

TUCHOLA 09.03.2019r.

SIERAKÓW – FINAŁ 13.04.2019r.

DOBRY RZUT!!!

wyniki_BRZESKO

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR