Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

XIII Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP

Kryta pływalnia

W piątek 27 kwietnia na brzeskiej pływalni BOSiR odbyły się już po raz 13-ty Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP.  Organizatorem zawodów był BOSiR Brzesko.

Zawody swoim patronatem objął burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Nasza impreza była jedną z imprez towarzyszących w ramach obchodów uroczystości majowych, których organizatorem była Gmina Brzesko. W zawodach pływackich organizowanych przez BOSiR Brzesko zdecydowanie największą grupą zawodników są najmłodsi pływacy, dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Do startu w XIII zawodach pływackich z okazji Dnia Flagi przystąpiło 74 zawodników, a najmłodszymi pływakami okazali się Emilia Gicala  oraz Tomasz Sacha, dla których mieliśmy przygotowane nagrody niespodzianki oraz piękne statuetki. Tradycyjnie już nasze zawody rozgrywane są w dwóch stylach pływackich: dowolnym i klasycznym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodników. Zawody były niezwykle emocjonujące pod względem sportowej rywalizacji, której dostarczyli nam (mamy nadzieję) przyszli mistrzowie Polski, Europy, świata lub mistrzowie olimpijscy. Emocje było widać na twarzach zawodników oraz ich rodziców, którzy przybyli na pływalnię i dzielnie wspierali swoje pociechy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor BOSiR Marek Dadej oraz burmistrz Grzegorz Wawryka. Sędzią zawodów był Michał Kacer. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim życzymy osiągania coraz lepszych wyników.

Partnerami zawodów byli:
Gmina Brzesko www.brzesko.pl

Sklep CUKIERECZEK www.facebook.com/Cukiereczek-363504740424685/?fref=ts

Punkty PLUSA i CYFROWEGO POLSATU w Brzesku przy ul. Głowackiego 13

www.beatus.pl/punkt-sprzedazy-plus-i-cyfrowy-polsat/

wyniki Dzień Flagi 2018

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”30″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR