Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

osiągnięcia pływaków bosir brzesko

Kryta pływalnia

Puchar Wszechstronności Stylowej – Sucha Beskidzka 7-10-2017/ Oświęcim 8-10-2017

 

Brawo dla Amelii!!!!
Na zawodach o Puchar Wszechstronności Stylowej w Suchej Beskidzkiej Amelia pobiła rekord okręgu Małopolski, który utrzymywał się niezmiennie od 20 lat!!! Nie obyło się bez łez szczęścia i wielkiej radości. Na pewno będzie to motywacja do jeszcze większego zaangażowania w treningi. Wielkie GRATULACJE dla Amelki, trenerów Marcina Kacera i Michała Kacera i jej najwierniejszego kibica – Mamy Agaty!!! 

Brawa dla wszystkich pływaków sekcji BOSiR Brzesko za bardzo dobre wyniki.

50 m motylkowy (dziewczęta rocznik 2005)

AMELIA MAREK – miejsce 2, czas: 30,73 s

JULIA DADEJ  – miejsce 6, czas: 36,47 s

PATRYCJA SMOLEŃ – miejsce 7, czas: 36,57 s

 

50 motylkowy (dziewczęta rocznik 2006)

JUDYTA KUSION – miejsce 11, czas: 39,35 s

 

50 motylkowy (dziewczęta rocznik 2007)

PATRYCJA SZCZERBA – miejsce 3, czas: 41,16 s

NATALIA GICALA – miejsce 4, czas: 41,36 s

 

50 m motylkowy (chłopcy rocznik 2005)

PATRYK GIBUŁA – miejsce 2, czas: 31,83 s

 

50 m grzbietowy (dziewczęta rocznik 2006)

JUDYTA KUSION – miejsce 15, czas: 41,27 s

 

50 m grzbietowy (dziewczęta rocznik 2007)

NATALIA GICALA – miejsce 5, czas: 42,64 s

PATRYCJA SZCZERBA –  miejsce 8, czas: 44,17 s

 

50 m grzbietowy (chłopcy rocznik 2007)

MARCEL KIEROŃSKI –  miejsce 9, czas: 44,25 s

 

100 m grzbietowy (dziewczęta rocznik 2005)

AMELIA MAREK – miejsce 2, czas: 1:13.91 s

PATRYCJ SMOLEŃ – miejsce 3, czas: 1:18.39 s

JULIA DADEJ – miejsce 14, czas: 1:28.08 s

 

100 m grzbietowy (chłopcy rocznik 2005)

PATRYK GIBUŁA – miejsce 6, czas: 1:18.87 s

 

50 m klasyczny (dziewczęta rocznik 2006)

JUDYTA KUSION – miejsce 33, czas: 50,96 s

 

50 m klasyczny (dziewczęta rocznik 2006)

NATALIA GICALA – miejsce 3, czas: 46,05 s

PATRYCJA SZCZERBA – miejsce 7, czas: 47,97 s

 

50 m klasyczny (chłopcy rocznik 2007)

MARCEL KIEROŃSKI – miejsce 19, czas: 54,38 s

 

100 m klasyczny (dziewczęta rocznik 2005)

AMELIA MAREK – miejsce 1, czas: 1:16.61 s  – CZAS LEPSZY OD REKORDU MAŁOPOLSKI 12 –LATKÓW

JULIA DADEJ – miejsce 9, czas: 1:35.80 s

PATRYCJA SMOLEŃ – miejsce 10, czas: 1:35.82 s

 

100 m klasyczny (chłopcy rocznik 2005)

PATRYK GIBUŁA – miejsce 10, czas: 1:33.94 s

 

50 m dowolny (dziewczęta rocznik 2005)

AMELIA MAREK – miejsce 2, czas: 29,34 s

PATRYCJA SMOLEŃ – miejsce 6, czas: 32,68 s

JULIA DADEJ – miejsce 9, czas: 33,66 s

 

50 m dowolny (dziewczęta rocznik 2006)

JUDYTA KUSION –miejsce 15, czas: 34,99 s

50 m dowolny (dziewczęta rocznik 2007)

PATRYCJA SZCZERBA – miejsce 6, czas: 37,33 s

NATALIA GICALA – miejsce 7, czas: 37,91 s

 

50 m dowolny (chłopcy rocznik 2005)

PATRYK GIBUŁA – miejsce 4, czas: 30,53 s

 

100 m zmienny (dziewczęta rocznik 2006)

JUDYTA KUSION – miejsce 14, czas: 1:27.44 s

 

100 m zmienny (dziewczęta rocznik 2007)

NATALIA GICALA – miejsce 3, czas: 1:28.29 s

PATRYCJA SZCZERBA – miejsce 4, czas: 1:30.32 s

 

200 m zmienny (dziewczęta rocznik 2005)

AMELIA MAREK – miejsce 2, czas: 2:38.08 s

PATRYCJA SMOLEŃ – miejsce 3, czas: 2:50.90 s

JULIA DADEJ – miejsce 4, czas: 2:52.11 s

 

200 m zmienny (chłopcy rocznik 2005)

PATRYK GIBUŁA – miejsce 2, czas: 2:37.56 s

 

 

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI – PUCHAR WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ – OŚWIĘCIM 8.10.2017

 

100 m motylkowy (dziewczęta rocznik 2004)

OLIWIA MIKULSKA – miejsce 14, czas: 1:22.61 s

JULIA GURGUL – miejsce 15, czas: 1:22.77 s

OLIWIA BRACH – miejsce 20, czas: 1:26.79 s

PATRYCJA GICALA – miejsce 28, czas: 1:30.34 s

 

100 m motylkowy (mężczyźni)

WOJCIECH WOJDAK – miejsce 4, czas: 57,09 s

 

100 m motylkowy (chłopcy rocznik 2002)

JAN NOWAK – miejsce 32, czas: 1:07.24 s

 

100 m grzbietowy (dziewczęta rocznik 2004)

PATRYCJA GICALA – miejsce 18, czas: 1:20.68 s

JULIA GURGUL – miejsce 26, czas: 1:22.80 s

OLIWIA BRACH – miejsce 29, czas: 1:23.59 s

OLIWIA MIKULSKA – miejsce 36, czas: 1:29.43 s

 

100 m grzbietowy (mężczyźni)

WOJCIECH WOJDAK – miejsce 16, czas: 1:02.33 s

 

100 m grzbietowy (chłopcy rocznik 2002)

JAN NOWAK – miejsce 38, czas: 1:11.70 s

 

100 m klasyczny (dziewczęta rocznik 2004)

OLIWIA MIKULSKA – miejsce 5, czas: 1:24.18 s

JULIA GURGUL – miejsce 9, czas: 1:27.34 s

PATRYCJA GICALA – miejsce 11, czas: 1:28.41 s

OLIWIA BRACH – miejsce 28, czas: 1:34.42 s

 

400 m zmienny (mężczyźni)

WOJCIECH WOJDAK – miejsce 2, czas: 4:24.64 s

 

400 m zmienny (chłopcy rocznik 2002)

JAN NOWAK – miejsce 32, czas: 5:17.84 s

 

200 m zmienny (dziewczęta rocznik 2004)

JULIA GURGUL – miejsce 12, czas: 2:50.49 s

OLIWIA MIKULSKA – miejsce 15, czas: 2:50.97 s

PATRYCJA GICALA – miejsce 16, czas: 2:52.07

OLIWIA BRACH – miejsce 24, czas: 2:58.68 s

 

100 m dowolny (dziewczęta rocznik 2004)

JULIA GURGUL – miejsce 11, czas: 1:08.81 s

OLIWIA BRACH – miejsce 15, czas: 1:10.52 s

PATRYCJA GICALA – miejsce 30, czas: 1:14.78 s

OLIWIA MIKULSKA – miejsce 33, czas: 1:15.42 s

 

100 m dowolny (mężczyźni)

WOJCIECH WOJDAK – miejsce 2, czas: 51,23 s

 

100 m dowolny (chłopcy rocznik 2002)

JAN NOWAK – miejsce 16, czas: 58,83 s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Font Resize
Kontrast