Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

brzeska liga kręglarska sezon 2017/2018 …startujemy

Kręgielnia

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kręglarstwa do udziału w VII edycji Brzeskiej Ligi Kręglarskiej – BOSiR .

Organizatorem ligi jest Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Rozgrywki będą się odbywać w obiekcie Kręgielni BOSiR w Brzesku (ul. Browarna 13 a).
Startujemy 6 października 2017 r., a mecze będą się odbywać w piątki od godziny 17.00 (przy dużej liczbie drużyn również  w poniedziałek).  Cały sezon to 20 kolejek meczowych. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 30 września  pod nr tel. 014/ 68 65 030 lub menadzer@sportbrzeski.pl.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, osobę do kontaktu oraz nr telefonu.

Drużyna powinna składać się z 4 osób (mogą być drużyny mieszane). Przyjmujemy zgłoszenia drużyn zarówno z zakładów pracy, instytucji jak również drużyny amatorskie. Wpisowe wynosi 500 zł za cały sezon od drużyny.

System rozgrywek: system blokowy pomiędzy dwoma drużynami (2×2 w pierwszym bloku i 2×2 w drugim bloku), rzucamy po 60 rzutów do pełnych; 15 na każdym torze (dopuszczalny jest start jednej drużyny w jednym bloku).

Pierwsza kolejka (6 października) będzie potraktowana jako wprowadzenie do ligi i nie będzie liczona do ogólnej klasyfikacji. Ostateczny regulamin podany będzie po zgłoszeniu drużyn.

Zapraszamy również zawodników do przesyłania na wyżej podany adres e-mail  swoich propozycji zmian w regulaminie dotyczących m.in. zasad punktacji, odgrywania zaległych meczów, itp. Wszystkie propozycje będą analizowane i ewentualnie wprowadzone do regulaminu przed rozpoczęciem rozgrywek.  Więcej informacji na Kręgielni.
Serdecznie zapraszamy.

 

REGULAMIN

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR