Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

kręglarski weekend w brzesku

Kręgielnia

Ubiegły weekend skupił na brzeskiej Kręgielni BOSiR niewidomych i słabowidzących kręglarzy w całego kraju. Powodem tego był już XIII Ogólnopolski Turniej Kręglarski osób niewidomych i słabowidzących. Organizatorem zawodów był Tarnowski Klub Sportu POGÓRZE TARNÓW oraz BOSiR Brzesko. Turniej dofinansowany był z Ministerstwa Sportu. Patronat na zawodami objął m.in. Burmistrza Brzeska.

Turniej rozpoczął się już w czwartek z powodu dużej liczby chętnych kręglarzy, którzy przybyli do nas z takich miejscowości jak: Lublin, Poznań, Opole, Nysa, Częstochowa, Przemyśl, Iława czy Tarnów.

Zawody kręglarskie osób niewidomych i słabowidzących, które odbywają się na brzeskiej kręgielni cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem zawodników jak i ich opiekunów z powodu wspaniałej sportowej i rodzinnej atmosfery towarzyszącej każdym zawodom. Tym razem również taka atmosfera panowała czego dowód był widoczny przed samą dekoracją zwycięzców, kiedy to cała sala wypełniona zawodnikami i kibicami złożyła serdeczne podziękowania organizatorom, był tort i huczne „sto lat”. Organizatorzy – Irena i Kazimierz Curyło nie kryli wzruszenia, gdyż była to dla nich miła niespodzianka, a na pamiątkę zostali obdarowani pięknym złotym kręglem.

Wszystkim dziękujemy za liczny udział i do zobaczenia na kolejnym turnieju.

DOBRY RZUT!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”17″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR