Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Kolejne zwycięstwa kręglarzy z BOSiR-u

Kryta pływalnia

W dniu 27 maja odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym w Łaziskach Górnych. Do rywalizacji przystąpiły 3 kluby z południowej Polski: Polonia Łaziska Górne, Pilica Tomaszów Mazowiecki oraz BOSiR Brzesko. Zawodnicy z Brzeska wystąpili w składzie: Julia Bodura, Anna Mleczko, Izabela Cebula, Jakub Kuryło (aktualny v-ce Mistrz Świata młodzików), Rafał Hajdo, Maciej Hamielec oraz Gabriel Zastawnik i pokazali na co ich stać deklasując swoich rywali.

Na wysokości zadania stanął Jakub Kuryło, który wygrał Mistrzostwa z wynikiem 531 zbitych kręgli.

Na tych zawodach dostaliśmy możliwość wystawienia trzech mikstów. Po bardzo dobrej grze „złoto” zdobyli Anna Mleczko i Rafał Hajdo z wynikiem 249 kręgli. To zwycięstwo cieszy bo obydwoje uzupełniali się dobrą grą do pojedynczych kręgli. Kolejne złoty krążek dla pary Jakub Kuryło – Rafał Hajdo, którzy zwyciężyli w kategorii par chłopców. Najniższy stopień podium wywalczyli Gabriel Zastawnik i Maciej Hamielec.

Kręgielnia w Łaziskach Górnych, należy do bardzo „ciężkich” kręgielni w Polsce, dlatego bardzo cieszą wyniki, które osiągnęli młodzi kręglarze z BOSir Brzesko na tych zawodach. Były to ostatnie zawody młodzików w tym sezonie kręglarskim. A teraz odpoczywamy po bardzo pracowitym i rewelacyjnym sezonie dla brzeskiego kręglarstwa. Już wkrótce zapraszamy na podsumowanie sezonu 2016/2017.

Dobry Rzut !

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”12″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR