Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Pływak z Brzeska będzie reprezentował Polskę na Pływackich Mistrzostwach Świata!

Kryta pływalnia

Wojciech Wojdak został Pływackim Mistrzem Polski 2017 na swoich trzech koronnych dystansach: 400 m, 800 m i 1500 m stylem dowolnym.
Pływak wraz ze swoim trenerem – Marcinem Kacerem, rozpoczął przygotowania do startów na letnich Mistrzostwach Świata w Budapeszcie. Pierwsze wyścigi Wojtka będzie można oglądać od 23 lipca.
Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców odbyły się w nowoczesnej pływalni Aqua Lublin od 18-21 maja. Wojtek kolejny raz nie zawiódł oczekiwań kibiców pływania. Podczas zawodów wystartował na trzech dystansach osiągając upragnione minima kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata. To jedno z największych osiągnięć młodego sportowca. Pływak po jednym ze startów przyznał, że jest obecnie w cyklu bardzo mocnych treningów i było mu niezwykle ciężko walczyć w Lublinie. Tym bardziej cieszy się, że udało mu się osiągnąć zadowalające go rezultaty.
Młody długodystansowiec z klubu BOSiR Brzesko już w lipcu 2017 roku zmierzy się z najlepszymi reprezentując Polskę na najbardziej oczekiwanych zawodach międzynarodowych w tym sezonie czyli FINA World Swimming Championships Budapeszt 2017. Gratulujemy serdecznie kwalifikacji i już tego lata trzymamy kciuki za naszego reprezentanta. Mamy nadzieję, że forma dopisze i Wojtek będzie miał okazję zaprezentować się z jak najlepszej strony.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR