Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

DZIEŃ DZIECKA 2017

Kryta pływalnia

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na PIKNIK RODZINNY z okazji DNIA DZIECKA. Ta wspaniała impreza dla najmłodszych odbędzie się 3 czerwca 2017 (sobota) na stadionie piłkarskim OKS przy ul. Okocimskiej 34.  W tym roku bawimy się od 10.00 do 17.00, a mnóstwo doskonałych atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanujmy ten wyjątkowy dzień z myślą o naszych dzieciach, aby miło spędzony czas z nami na pikniku pozostał na długo w pamięci!!!

W ofercie dla dzieci mamy m.in.:

turniej piłki nożnej BRZESKO CUP 2017, dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka, foot darts, angielski dla dzieci, fitness dla maluchów i rodziców, symulatory gry, malowanie twarzy, afrykańskie warkoczyki, pokaz samochodów rajdowych VW, samochody strażackie, radiowozy i motocykle policyjne, motocykle z grupy HDK, zabawy i konkursy z nagrodami oraz wiele innych. Szczegółowy program pikniku znajduje się na plakacie.

Uprzejmie prosimy wszystkich Gości, którzy zaszczycą nas swoją obecnością o pozostawienie samochodów w domu i przybycie na pieszo. W tym dniu będzie zmiana w organizacji ruchu na ul. Okocimskiej. Na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Świerkową ruch będzie odbywał się tylko w jednym kierunku do skrzyżowania z ul. Browarną (na wysokości Sanepidu).

Organizatorami pikniku są: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku, Gmina Brzesko, Okocimski Klub Sportowy, KPP Straży Pożarnej w Brzesku oraz KP Policji w Brzesku.

Za pomoc i udzielone wsparcie dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce dla dzieci!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR