Fontanna w Brzesku
Brzeska Rodzina 3+
Biuletyn informacji publicznej

Młodzi kręglarze z BOSiR BRZESKO z kolejnymi medalami rangi Ogólnopolskiej

Kręgielnia

130 zawodników z 11 klubów wystartowało w 24 Memoriale Stanisława Krzymińskiego i Bronisława Nowackiego w Lesznie. W turnieju padło wiele bardzo dobrych wyników, a nawet nowe rekordy kręgielni.

Kręglarze z BOSiR Brzesko wyjechali do Leszna w bardzo dobrym składzie: Julia Chrabąszcz, Julia Bodura, Anna Mleczko, Rafał Hajdo, Gabriel Zastawnik, Maciej Hamielec, Jakub Kuryło, Karolina Gurgul, Igor Szydłowski, Bartosz Pośladek, Damian Czernecki, Jakub Tomczyk, Łukasz Łazowski oraz trener Marcel Kociołek.  

W kategorii dziewczynek drugie rewelacyjne miejsce zajęła Julia Chrabąszcz z łącznym wynikiem 635 kręgli. Wspaniale zaprezentował się również młodzik Rafał Hajdo, który debiutował w grze do zbieranych! Wysoki wynik z eliminacji 515 kręgli dał Rafałowi 1 miejsce po eliminacjach. Finałowy dzień to już rekordy kręgielni w wykonaniu młodzików z innych klubów, co przyczyniło się do tego, że Rafał zakończył zawody na dobrym 5 miejscu. 

Obecny Mistrz Polski – Jakub Kuryło niestety nie zdołał zakwalifikować się do finałów. Przypomnijmy, że za Jakub będzie walczył o Puchar Świata Młodzików w Dettenheim (GER 13 -15 maja). Mamy nadzieję, że ten słabszy występ Kuby da mu sportowego „kopa” i przyczyni się do dobrego występu w Mistrzostwach Świata. Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata Juniorów dla Igora Szydłowskiego wypadł bardzo dobrze. Po doskonałej grze zajął 2 miejsce z wynikiem 1141 kręgli. Niestety zabrakło tylko 2 kręgle do najwyższego miejsca na podium. Klubowy kolega Igora, Jakub Tomczyk po fenomenalnej grze w finale uplasował się na 3 pozycji, tracąc 2 kręgle do Igora. A więc dwa „pudła” dla BOSiR-u Brzesko w kategorii Junior młodszy. Kręglarze powoli zbliżają się do zakończenia sezonu 2016/2017, w którym zdobyli worek medali, wygrywali Mistrzostwa Polski, v-ce Mistrzostwa Polski oraz turnieje Ogólnopolskie.

wyniki:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/16-W5eGKJHxp7knU_nreRD_AYZPaem0i8Dn1iZKBCKz0/edit#gid=0

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR
Partnerzy BOSIR